49SAC18080162060
MFR.Part #
49SAC18080162060
JLCPCB Part #
C443543
Description
-40℃~+85℃ 16pF 18.08MHz 60Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS