49SAC04096202080
Extended
Manufacturer
JGHC
MFR.Part #
49SAC04096202080
JLCPCB Part #
C443520
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 20pF 4.096MHz 80Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS