J03R12S15S
Extended
Manufacturer
JETEKPS
MFR.Part #
J03R12S15S
JLCPCB Part #
C5198747
Package
SIP,22x9.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 100kHz 15V 200mA 3W 50mVp-p 82% 9V~18V Short Circuit Protection SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS