MM1Z5V1W
Extended
Manufacturer
JESTEK
MFR.Part #
MM1Z5V1W
JLCPCB Part #
C2960984
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 130Ω 2uA@1.5V 4.6V~5.4V 5.1V 500mW SOD-123W Zener Diodes ROHS