XT2A101M1313
Extended
Manufacturer
JARSON
MFR.Part #
XT2A101M1313
JLCPCB Part #
C5260872
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 100uF 12.5mm 13.5mm 160mΩ 2000hrs@105℃ 380mA ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS