XT1C102M1010
MFR.Part #
XT1C102M1010
JLCPCB Part #
C3646863
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 1000uF 10mm 16V 2000hrs@105℃ 380mA ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS