LZ1E100M0406
Extended
Manufacturer
JARSON
MFR.Part #
LZ1E100M0406
JLCPCB Part #
C22396788
Package
SMD,D4xL5.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 2000hrs@105℃ 25V 3.2Ω 4mm 5.7mm 65mA ±20% SMD,D4xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS