XT1J221M1313
MFR.Part #
XT1J221M1313
JLCPCB Part #
C3646873
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 13.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 470mA 63V ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS