XT1H101M0810
MFR.Part #
XT1H101M0810
JLCPCB Part #
C3646855
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 100uF 2000hrs@105℃ 210mA 50V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS