FZ1V471M1013
MFR.Part #
FZ1V471M1013
JLCPCB Part #
C5260738
Package
SMD,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 35V 470uF 5000hrs@105℃ 720mA 80mΩ ±20% SMD,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS