FZ1V331M1010
MFR.Part #
FZ1V331M1010
JLCPCB Part #
C3646819
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 330uF 35V 5000hrs@105℃ 670mA 90mΩ ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS