FZ1V470M0607
MFR.Part #
FZ1V470M0607
JLCPCB Part #
C25170678
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 3000hrs@105℃ 35V 47uF 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS