FZ1E221M0810
MFR.Part #
FZ1E221M0810
JLCPCB Part #
C3646812
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 170mΩ 220uF 25V 450mA 5000hrs@105℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS