TKR101M1VE11M
MFR.Part #
TKR101M1VE11M
JLCPCB Part #
C2846542
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 11mm 35V 6.3mm 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS