VMS-R010-1.0-U
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
VMS-R010-1.0-U
JLCPCB Part #
C466594
Package
2512
Description
10mΩ 4W Current Sense Resistor ±1% ±20ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS