SMS-R068-0.5
MFR.Part #
SMS-R068-0.5
JLCPCB Part #
C6489002
Description
-65℃~+170℃ 5W 68mΩ ±0.5% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS