SMS-R040-0.5
MFR.Part #
SMS-R040-0.5
JLCPCB Part #
C7364532
Description
-65℃~+170℃ 40mΩ 5W ±0.5% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS