S87C51RA24
Extended
Manufacturer
Intel/Altera
MFR.Part #
S87C51RA24
JLCPCB Part #
C3247661
Package
QFP-44
Description
0℃~+70℃ 24MHz 32 4.5V~5.5V 51 Family 512Byte 8 Bit 8KB External OTP QFP-44 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC)