ISS17EP06LM
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
ISS17EP06LM
JLCPCB Part #
C538459
Package
SOT-23
Description
1.7Ω@10V,300mA 2V@34uA 300mA 360W 60V P-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS