XC164CM8F40FAAFXUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
XC164CM8F40FAAFXUMA1
JLCPCB Part #
C3232424
Package
TQFP-64(10x10)
Description
-40℃~+85℃ 16 Bit 2.35V~2.7V 40MHz 47 64KB 6KB 8bit、10bit Built-in FLASH Others TQFP-64(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS