IRFH6200TRPBF
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IRFH6200TRPBF
JLCPCB Part #
C151522
Package
PQFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 0.99mΩ@4.5V 1 N-channel 1.1V 10.89nF 100A 155nC@4.5V 2.18nF 2.89nF 20V 3.6W N-Channel PQFN-8(5x6) MOSFETs ROHS