IRF100S201
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IRF100S201
JLCPCB Part #
C459928
Package
D2PAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 192A 255nC 310pF 4.2mΩ@10V 441W 4V 9.5nF D2PAK MOSFETs ROHS