IPI50R250CP
MFR.Part #
IPI50R250CP
JLCPCB Part #
C3279146
Package
TO-262-3-1
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.42nF 114W 130pF 13A 250mΩ@10V 27nC@10V 3.5V 500V 63pF N-Channel TO-262-3-1 MOSFETs ROHS