IPA060N06N
MFR.Part #
IPA060N06N
JLCPCB Part #
C536317
Package
TO-220FP-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 2.5nF 27nC@10V 3.3V 33W 44pF 45A 60V 6mΩ@10V TO-220FP-3 MOSFETs ROHS