BAS7005WH6327XTSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BAS7005WH6327XTSA1
JLCPCB Part #
C3028866
Package
SOT-323
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@50V 1V@15mA 70V 70mA SOT-323 Schottky Diodes ROHS