IKW50N65EH5
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IKW50N65EH5
JLCPCB Part #
C536218
Package
TO-247-3
Description
-40℃~+175℃ 1.5mJ 12pF 172ns 2.1V@50A,15V 200A 25ns 275W 3.2V@0.5mA 3nF 500uJ 650V 80A 81ns 90pF TO-247-3 IGBT Transistors / Modules ROHS