IKA15N65H5
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IKA15N65H5
JLCPCB Part #
C536140
Package
TO-220FP-3
Description
-40℃~+175℃ 120uJ 14A 160ns 17ns 2.1V@15A,15V 24pF 3.2V@0.15mA 33W 38nC@15V 45A 48ns 4pF 50uJ 650V 930pF TO-220FP-3 IGBT Transistors / Modules ROHS