IPL60R065P7AUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPL60R065P7AUMA1
JLCPCB Part #
C3279347
Package
VSON-4
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 2.895nF@400V 201W 41A 4V@800uA 650V 65mΩ@15.9A,10V 67nC@10V VSON-4 MOSFETs ROHS