IDH15S120A
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IDH15S120A
JLCPCB Part #
C3759671
Package
TO-220-2
Description
1.2kV 1.8V@15A 15A 360uA@1.2V TO-220-2 SiC Diodes ROHS