BSC074N15NS5
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BSC074N15NS5
JLCPCB Part #
C534367
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 114A 150V 214W 33pF 4.6V 4nF 52nC@10V 7.4mΩ@10V TDSON-8 MOSFETs ROHS