BSC025N03MS G
MFR.Part #
BSC025N03MS G
JLCPCB Part #
C386364
Package
TDSON-8-EP(5x6)
Description
1 N-channel 100A 2.5mΩ@10V,30A 2V@250uA 30V 83W TDSON-8-EP(5x6) MOSFETs ROHS