BAS70-07W
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BAS70-07W
JLCPCB Part #
C3760167
Package
SOT-343-4
Description
100nA@50V 1V@15mA 2 Independent 70V 70mA SOT-343-4 Schottky Diodes ROHS