AUIRFP4004
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
AUIRFP4004
JLCPCB Part #
C533311
Package
TO-247AC-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.35mΩ@10V 2V 330nC 350A 380W 40V 8.92nF 930pF TO-247AC-3 MOSFETs ROHS