40CPQ045PBF
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
40CPQ045PBF
JLCPCB Part #
C3037
Package
TO-247AC-3
Description
20A 45V 490mV@20A TO-247AC-3 Schottky Diodes ROHS