30CTQ045PBF
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
30CTQ045PBF
JLCPCB Part #
C3046
Package
TO-220
Description
15A 45V 620mV@15A TO-220 Schottky Diodes ROHS