IPD30N08S2L21ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPD30N08S2L21ATMA1
JLCPCB Part #
C3279073
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.65nF 136W 190pF 20.5mΩ@10V 2V 30A 400pF 72nC@10V 75V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS