MLVS1812P50102DG
Extended
Manufacturer
INPAQ
MFR.Part #
MLVS1812P50102DG
JLCPCB Part #
C3262628
Package
1812
Description
1nF@1kHz 50V 65V 800A 86V 1812 Varistors ROHS