MCM2012B161GBE
MFR.Part #
MCM2012B161GBE
JLCPCB Part #
C964092
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 160Ω@100MHz 2 200MΩ 25V 400mA 500mΩ SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS