AIP0630GX-4R7MPBDG
Extended
Manufacturer
INPAQ
MFR.Part #
AIP0630GX-4R7MPBDG
JLCPCB Part #
C3222640
Package
SMD,7.2x5.5mm
Description
11.3A 29.3mΩ 4.7uH 6.7A ±20% SMD,7.2x5.5mm Power Inductors ROHS