MCI0603TM4N7SHBP
Extended
Manufacturer
INPAQ
MFR.Part #
MCI0603TM4N7SHBP
JLCPCB Part #
C49247147
Package
0201
Description
14@500MHz 350mA 4.4GHz 4.7nH 400mΩ High-frequency inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS