MCI0603TM10NJHBP
Extended
Manufacturer
INPAQ
MFR.Part #
MCI0603TM10NJHBP
JLCPCB Part #
C48885796
Package
0201
Description
10nH 14@500MHz 250mA 3.2GHz 700mΩ High-frequency inductor ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS