MCM2012B121GBE
Extended
Manufacturer
INPAQ
MFR.Part #
MCM2012B121GBE
JLCPCB Part #
C964091
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 120Ω@100MHz 2 200MΩ 25V 400mA 400mΩ SMD,2x1.3mm Common Mode Filters ROHS