IMTF252010S1R0MCTB
MFR.Part #
IMTF252010S1R0MCTB
JLCPCB Part #
C20616175
Package
1008
Description
1uH 33mΩ 4.1A 5.2A Thin film inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS