IPCW250W15NW01R
Extended
Manufacturer
INCP
MFR.Part #
IPCW250W15NW01R
JLCPCB Part #
C4943372
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x5P 2.5mm 250V 3A 5 5P Copper alloy Right Angle Tin UL94V-0 White XH 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS