IPCP254M06PB08S
MFR.Part #
IPCP254M06PB08S
JLCPCB Part #
C22438430
Package
SMD,P=2.54mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+105℃ 1 1x6P 2.54mm 2.5mm 3A 6P Black Brass Gold Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=2.54mm(Staggered pins) Pin Headers ROHS