IPCP127M10PB28R
MFR.Part #
IPCP127M10PB28R
JLCPCB Part #
C22390552
Package
Push-Pull,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 10P 1A 2 2x5P 3.4mm Black Brass Gold Pin Header Right Angle Push-Pull,P=1.27mm Pin Headers ROHS