IPCP127F16PB28V
Extended
Manufacturer
INCP
MFR.Part #
IPCP127F16PB28V
JLCPCB Part #
C22438416
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 16P 1A 2 2x8P 4.3mm Gold Phosphor bronze Square Hole Through Hole Plugin,P=1.27mm Female Headers ROHS