RY4S-UAC220-240V
Extended
Manufacturer
IDEC
MFR.Part #
RY4S-UAC220-240V
JLCPCB Part #
C1564042
Package
Plugin,21x27.5mm
Description
-25℃~+55℃ 20ms 20ms 230V 30V@DC、240V@AC 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 5A 插件,21x27.5mm Power Relays ROHS