RV2H-2G-D60-C1D2
Extended
Manufacturer
IDEC
MFR.Part #
RV2H-2G-D60-C1D2
JLCPCB Part #
C1564404
Package
DIP,12.7x29mm
Description
-40℃~+55℃ 15ms 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 250V@AC 60V 8A AgNi + Gold plated DIP,12.7x29mm Power Relays ROHS