RR3PA-UDC110V
MFR.Part #
RR3PA-UDC110V
JLCPCB Part #
C5890902
Package
SOCKETABLE
Description
-25℃~+40℃ 10A 110V 25ms 25ms 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 30V@DC、240V@AC Silver SOCKETABLE Power Relays ROHS